AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

 info@mabit.pl

+48 (32) 739 06 18

+48 512 871 887

Automat do produkcji konsol aluminiowych

Automat służący do produkcji konsol w cyklu automatycznym. Maszyna wyposażona jest w magazyn co zapewnia dłuższe cykle pracy między załadunkiem. Dodatkowo na każdym etapie jest kontrolowany proces produkcji. W przypadku nieprawidłowej pracy urządzenie zgłasza problemy na panelu HMI.

Manipulator do załadunku surowca do prasy hydrulicznej

Manipulator służy do podawania krążków stalowych do prasy, a szybkie przesuwy sprawiają, że urządzenie ma bardzo duża wydajność. Dla uniknięcia podania dwóch krążków manipulator jest wyposażony w separator oraz system kontroli. Przenośny pulpit SmartControl sprawia, że urządzenie staje się bardzo łatwe w obsłudze.

Manipulator do rozładunku wyprasek

Manipulator do wyjmowania wyprasek z wtryskarki. Maksymalny wymiar wyjmowanej wypraski to 1300x900mm waga 20kg. Urządzenie umożliwia wprowadzenie zbrojenia do formy. Możliwość zabudowy dowolnej głowicy - funkcjonalność jest praktycznie nieograniczona.

Stanowiska montażowe

Oferujemy projekt i wykonanie kompletnych linii produkcyjnych i montażowych. Stanowiska służą do maksymalnego ułatwienia montażu operatorowi. Projektowane w taki sposób, aby można było zabudować na nich dowolne narzędzia dedykowane, praski, taśmociągi itp. Stanowiska mogą być dostarczane jako samodzielne lub elementy ciągu produkcyjnego.

Giętarka do rurek 2D

Dedykowana giętarka 2D do rurek z zainstalowanym autorskim oprogramowaniem ProfiBend. Gięcie odbywa się w pakiecie po 20 sztuk co sprawia, że urządzenie ma bardzo dużą wydajność. Giętarka jest wyposażona w dwa tory podawania, prostowania i odmierzania. Końcówki rurek są obrabiane "na gotowo" tolerancja zewnętrzna oraz wewnętrzna. Stół obrotowy o średnicy 4000mm oraz manipulator nadążny służy do podtrzymania całego pakietu. Dodatkowo urządzenie posiada moduł spinający dla łatwego manipulowania detalem przez operatora.

Automat do produkcji wałków malarskich

Automat służy do zaokrąglenia krawędzi wałków malarskich. Urządzenie umożliwia pracę z zaokrągleniem jedno lub dwustronnym, w cyklu automatycznym. Detale sa podawane do urządzenie z podajnika liniowego. Po obrobieniu i odliczeniu wałki trafiają bezpośrednio do kartonu handlowego.

Adres

 

MABIT Sp. z o.o.

Ul. Henryka Dąbrowskiego 21

32-540 Trzebinia

 

Telefony kontaktowe

 

+48 (32) 739 06 18

+48 512 871 887

E-mail

 

info@mabit.pl

www.mabit.pl